Strona główna Kontakt Mapa strony Kanał RSS

Celebrator - imprezy fanów Depeche Mode

NEWS
Pierwsze nowe dźwięki
   02.02.2017

Oprócz więsci o albumie pojawiły się pierwsze nowe dźwięki. Pochodzą one z utowru promującego album "Spirit", a więc z singla "Where's The Revolution". Jak na razie posłuchać mozna tylko dźwięków, którym towarzyszy prosta animacja, jednak w przeciągu kilku dni zapewne w sieci zadebiuutuje nowy teledysk grupy, Mówi się, że odpowiada za niego także Anton Corbijn.
Nowy album Depeche Mode!
   01.02.2017

W końcu nowe, sprawdzone wieści z obozu Depeche Mode! Już 17 marca doczekamy się nareszcie kolejnego albumu grupy. Tego dnia ukaże się płyta zatytułowana "Spirit", która jest efektem współpracy Depeche Mode z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys). Album na rynku ukaże się zarówno w wersji cyfrowej jak i tradycyjnej, fizycznej (wersja CD, wersja Deluxe CD i wersja analogowa z podwójnym longplayem). Na płycie znajdziemy 12 nowych piosenek, a w wersji Deluxe CD także 5 eksluzywnych remixów i dodatkową 28-stronicową wkładkę ze zdjęciami i tekstami piosenek.Okładkę albumu, którą podziwiać możecie obok zaprojektował znany doskonale z długoletniej współpracy z DM Anton Corbijn.
Warszawa organizacyjnie
   16.07.2013

Do warszawskiego koncertu Depeche Mode pozostało już tylko kilka dni, pora więc na kilka informacji związanych z tym wydarzeniem. Bramy dla posiadaczy biletów Golden Circle Early Entrance otwarte zostaną o godzinie 16:30. Posiadacze pozostałych wejściówek na stadion wpuszczani będą od godziny 17:00. Na 20:00 planowany jest występ supportu - grupy Chvrches. A od 21:00 na scenie królować będą Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher oraz towarzyszący im Peter Gordeno i Christian Eigner. Aby atrakcjom ze sceny towarzyszyły też ciekawe momenty na widowni, polscy fani jak zwykle postanowili przeprowadzić koncertowe akcje, pokazujące członkom zespołu, gdzie mogą liczyć na najlepsze wsparcie. Akcji będzie kilka: pokazywanie specjalnie przygotowanych kartek, głośne śpiewy na "Should Be Higher", pozdrawianie Andy Fletchera czy też rozświetlanie stadionu zapalniczkami - po szczegóły odsyłamy więc na stronę internetową przygotowaną przez organizatorów przedsięwzięcia.
Zapraszamy na Castle Party 2013.
   25.06.2013

Choć w najlepsze trwa trasa koncertowa Depeche Mode, my zapraszamy was także na nieco inne wydarzenie muzyczne. Chodzi o tegoroczną edycję Dark Independent Festival Castle Party, która rozpocznie się 11 lipca na zamku w Bolkowie. Ta legendarna już impreza, o blisko dwudziestoletniej tradycji, jak zwykle gromadzi też na widowni wielu fanów Depeche Mode. Trudno się temu dziwić, jako że w zestawie wykonawców często pojawiają się bardzo lubiane w kręgach Depeche Mode zespoły. W tym roku będą to między innymi Lacrimosa, VNV Nation, Icon Of Coil czy też polskie Agressiva 69 i Batalion d'Amour. Castle Party potrwa 3 dni, a wszelkich informacji na temat terminarza koncertów i imprez towarzyszących, cen biletów, opcji dojazdu i noclegów znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.
Do wygrania biografie "Narodziny ikony"
   23.04.2013

Jako że już od tygodnia na półkach gości biografia "I Just Can't Get Enough - Narodziny ikony", czas na jakiś związany z nią konkurs. Kilka egzemplarzy książek, które otrzymaliśmy od Wydawnictwa Pascal trafi do szczęśliwców, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Wymień przynajmniej jedną nazwę zespołu, w którym przed powstaniem Depeche Mode występował Martin Gore. Na odpowiedzi za pośrednictwem naszego formularza konkursowego czekamy do końca kwietnia.
Biografia "Narodziny Ikony" już w sklepach
   17.04.2013

Dziś oficjalna premiera najnowszej biografii Depeche Mode na naszym rynku. Wydawnictwo Pascal przygotowało polską edycję ksiązki Simona Spence'a "Just Can't Get Enough", którą obdarzono dodatkowym polskim tytułem "Narodziny Ikony". Biografia skupia się na początkach zespołu i obejmuje wydarzenia do roku 1986. Autor nie tylko osobiście rozmawiał z wieloma osobami współpracującymi z Depeche Mode w początkowych latach, ale dotarł także do ich przyjaciół i znajomych. Co więcej, biografię rozpoczyna wnikliwa analiza historii powstania miasta Basildon, które miało wielki wpływ na pierwsze kroki Depeche Mode. Książka ma 350 stron tekstu oraz dodatkową kolorową wkładkę ze zdjęciami. W naszym wydaniu znajdziecie też nieco polskich akcentów: epilog o swoich spotkaniach z Depeche Mode napisał Piotr Metz, a wśród zdjęć znajdziecie parę perełek z koncertu na Torwarze w 1985 roku. Cena tego wydawnictwa to 44,90 zł. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Wydawnictwa Pascal, a także na naszym profilu na Facebooku.
Od jutra łódzkie bilety na DM
   03.04.2013

Już jutro (piątek, 5 kwietnia 2013) o godzinie 10:00 rozpoczyna się sprzedaż biletów na łódzki koncert Depeche Mode, który odbędzie się 24 lutego 2104. Najtańsze wejściówki kosztować będą 220 złotych, najdroższe i wzbudzające najwięcej kontrowersji bilety Golden Circle Early Entrance aż 385 złotych. Pełną mapkę rozmieszczenia miejsc i cen na poszczególne sektory znajdziecie tutaj. Ważną informacją jest fakt, że wejściówki dostępne będą tylko w sprzedaży internetowej na stronach livenation.pl i eventim.pl oraz w punkcie Eventim w Warszawie (Al. Jerozolimskie 25). Nie będzie więc można zakupić biletów w tak zwanych outletach, czyli bileteriach Empiku, Media Markt czy Saturn.
Bilety jednak tańsze? Prima Aprilis! :)
   01.04.2013

Protest fanów, o którym pisaliśmy niedawno przyniósł efekt! Pomimo świąt przedstawiciele Live Nation skontaktowali się z nami informując, że już jutro (to jest we wtorek) wydane zostanie oświadczenie w tej sprawie. Wyjściowe ceny biletów na łódzki koncert pozostaną na niezmienionym poziomie, jednak wprowadzone zostaną specjalne obniżki dla prawdziwych fanów. Za każdy posiadany album studyjny zespołu, fan Depeche Mode może liczyć na 5% zniżki od ceny bazowej biletu, a wersje Deluxe, winyle i reedycje kolekcjonerskie wyceniono na 7 % obniżki. Maksymalny rabat jaki można osiągnąć to 66 %! W takim przypadku wejściówki na sektor Golden Circle Early Entrance kosztować mogą już tylko nieco ponad 130 zł! Na dokładne szczegóły musimy jednak poczekać do oficjalnego komunikatu. [Uwaga! Ta wiadomość to oczywiście tylko nasz primaaprilisowy żart :)]
Teledysk do "Soothe My Soul"
   30.03.2013

Jeszcze nie wszyscy chyba ochłonęli po premierze nowej płyty i promocyjnych występach Depeche Mode, a mamy już okazję do przeżywania kolejnych nowości. Swoją premierę miał właśnie najnowszy videoklip grupy, który powstał do piosenki "Soothe My Soul". Reżyserem teledysku jest Warren Fu, który w przeszłości współpracował już między innymi z The Killers czy Daft Punk. Singiel z tym utworem, według nieoficjalnych informacji, ukazać ma się 15 kwietnia. Na stronie B znaleźć będziecie mogli kolejny premierowy utwór. A samo video możecie obejrzeć tutaj.
Polscy fani protestują
   30.03.2013

Za tydzień rusza sprzedaż biletów na łódzki koncert Depeche Mode (24 lutego 2014). Polscy fani postanowili jednak przynajmniej częściowo zbojkotować zakupy, uzasadniając to oburzeniem związanym z wysokimi cenami biletów, które w porównaniu do koncertów halowych w roku 2010 wzrosły dla niektórych miejsc prawie dwukrotnie. Protest polegać ma na niekupowaniu najdroższych wejściówek Golden Circle Early Entrance. Swoją opinię na temat akcji można wyrazić na jej Facebookowym profilu, a pełen tekst wystosowany przez fanów znajdziecie tutaj.
Strona główna Do góry
Copyright © 2005-2024 Modern Mode
Realizacja : DIALNET
strona główna /  news /  zespół /  dyskografia /  galeria /  teksty /  fani /  archiwum /  strona